Výhody a záruka

Vaše výhody

Vaše výhody

MORGENLAND® chápe sebe jako celosvětového zprostředkovatele kvalitních kobercových výrobků, které oslovují téměř každé prostředí. Zde se setkává značková kvalita s vybranými a ručně knutenými koberci, jako by vyšly z pohádky tisíce a jedné noci. Stará místní tkanina evropské produkce se tak již kulturně a vývojově odlišuje od rovných tkanin orientálních koberců. Perské koberce patří do světového kulturního dědictví a jako sběratelské kusy zaznamenávají neustálý růst cen. Nejdražším dosud prodaným kobercem na světě byl antický perský kus z 17. století nazývaný „Clark Sichelblatt“, a to za celkem 34 milionů eur. Nejznámějším německým kobercem je také z tohoto období pocházející „Kerman Vasenteppich“. Zde se již ukazují tradiční rozdíly mezi vzory různých tkanin, které jako obrazy výtvarného umění odrážejí jednotlivé éry a styly. Ať už je to létající koberec z Aladinovy kouzelné lampy, Zlaté rouno nebo Penelope, pečlivě se věnující svému tkaní, koberec je vždy v centru našeho života.

Hodnocení pro Morgenland Teppiche

Super rychlé dodání a opravdu krásný koberec. Velké díky! Určitě zde znovu objednáme!

Eike Hemp

Eike Hemp

5 Star

Tento koberec bych doporučil, kvalita je skvělá. Vše klaplo i s dodáním. Jsem spokojen :)

Jens Schiffer

Jens Schiffer

5 Star

Vše velmi dobré! Koberec byl doručen velmi rychle a naprosto odpovídá mým očekáváním vzhledem k výhodné ceně!

Holger Duis

Holger Duis

5 Star

Záruky MORGENLAND®

My v Morgenland-Teppiche chceme, abyste měli snadný, bezpečný a pohodlný online nákup. Z tohoto důvodu vám nabízíme škálu platebních možností a bezplatné doručení v rámci Německa.

Záruky MORGENLAND®
Jednoduché a snadné

Jednoduché a snadné

Náš prodejní servis pro vás na první pohled. Kvalita mluví sama za sebe a z tohoto důvodu spolupracuje MORGENLAND® výhradně s renomovanými prodejci koberců. U nás získáte vybraný sortiment, na který se můžete spolehnout. V našem showroomu si můžete koberce kdykoliv blíže prohlédnout a navíc získáte bezplatné a nezávazné odborné poradenství od našich specialistů. Správný výběr koberce vždy podtrhuje osobní vkus a styl zařízení. Kromě toho poskytujeme našim zákazníkům po určitém časovém intervalu bezplatné kompletní čištění koberce. Kvalitní výrobky by měly být zacházeny kvalitně a bez komplikací, a pro naše věrné zákazníky není nic příliš mnoho. Rádi vás poradíme v osobním rozhovoru, který můžete k nám kdykoliv napsat nebo zavolat. Naši odborníci se na váš hovor těší.

Přímý nákup u prodejce

Firma MORGENLAND chce také vám, našim zákazníkům, předat fascinaci kvalitními kobercovými výrobky. Vedle obrovského výběru kulturně historických svědků z východu máte k dispozici různé koberce a vzory od moderních vlněných koberců přes nomádské tkalcovské koberce až po fascinující kousky. Začíná to již u výběru kvalitních materiálů, které základně odlišují přírodní materiály od umělých vláken. S potřebnou kvalitní prací jsou vysoce kvalitní materiály, jako je sisal, konopí, bavlna, juta nebo přírodní vlasy, zpracovány do sítě a tkaniny, která se nemusí bát srovnání s obrazem. Spíše dříve byly tkané koberce používány pro tyto dekorativní účely. Zkušenost ukazuje, že zde však tkací technika vykonává nejtvůrčí práci. Bez ohledu na to, zda jsou vyrobeny strojově, ručně knutené nebo tkané, je koneckonců u ručně vyrobeného zboží hustota uzlů na metr čtvereční zvláště důležitá. Tato tzv. hodnota La je tím nižší, čím jemnější a hustější je tkanina vyrobena. To však zároveň hovoří o kvalitě ručně vyráběného koberce. Při přímém nákupu u prodejce

Přímý nákup u prodejce

Nenašli jste, co jste hledali?