Perský koberec - Klasický - Royal - 90 x 60 cm - světle červená
Perský koberec - Klasický - Royal - 90 x 60 cm - světle červená
Perský koberec - Klasický - Royal - 90 x 60 cm - světle červená
Perský koberec - Klasický - Royal - 90 x 60 cm - světle červená
Perský koberec - Klasický - Royal - 90 x 60 cm - světle červená
Perský koberec - Klasický - Royal - 90 x 60 cm - světle červená
Perský koberec - Klasický - Royal - 90 x 60 cm - světle červená
Perský koberec - Klasický - Royal - 90 x 60 cm - světle červená
Perský koberec - Klasický - Royal - 90 x 60 cm - světle červená
Perský koberec - Klasický - Royal - 90 x 60 cm - světle červená

5,00/5 | 7.643+ hodnocení pro Morgenland

Review Trusted

Perský koberec - Klasický - Royal - 90 x 60 cm - světle červená

Cena: 15 151 Kč
8 305 Kč včetně DPH

Další 10% sleva s tímto kódem:

 • Rychlé dodání: 1-2 Pracovní dny
 • Zdarma pro dopravu a vrácení:
 • 31denní právo na vrácení peněz
 • Přímo od výrobce

Podrobnosti o produktu

Produktové ID: 194867

Barvy koberce se mohou lišit v závislosti na úhlu pohledu.

Details

Ruční koberec z Moud, jednoho z největších měst v Íránu, je skutečné umělecké dílo. Byl vyroben z čisté přírodní vlny a pečlivě spojen zkušenými řemeslníky. Tyto vysoce kvalitní koberce jsou známé svými mimořádnými velikostmi a extrémně vysokou kvalitou vlny. Kromě jejich krásy jsou koberce Moud také velmi snadné. Jednoduše lze čistit vysavačem nebo koštětem, aby se odstranily nečistoty a prach. V případě potřeby může být koberec také čištěn jemným čisticím prostředkem a vodou. Vzhledem k jejich vysoce kvalitní a trvanlivé povaze jsou koberce Moud vynikající investicí pro každého milovníka koberců. Nejedná se jen o pěkný doplněk k každému domovu, ale také snadnou péči a praktickou volbou. Bez ohledu na to, zda si vyberete klasický nebo moderní styl, Moud Carpet dá vašemu domovu nesrovnatelnou eleganci a styl.

Více informací o tomto produktu

 • Tradiční a složitě ručně vázané
 • Bohatě detailní a stylově vzorované
 • Nadčasový design
 • Odpuzování nečistot / lehká péče
 • Nárazově zvukově izolované/vhodné pro podlahové vytápění

Materiál a kvalita

Zpracování

Ručně vázán
Tento kus byl vyroben ručně s maximální péčí. U ručně vyráběných koberců se mohou vyskytnout minimální nerovnosti ve velikosti a tvaru.

Původ

Írán/Perzie

Vlákno

100% Nová vlna

Věk

Novodobý, 0-20 let (nepoužívaný)

Stav

Nový

Rozměry a váha

Rozměry/cm (DxŠxV)

Hmotnost v kg

3

Konfekce

Unikát / Kusovka

Výhody

Udržitelnost

Nejen standardy kvality v naší nabídce produktů, ale také pracovní podmínky, pod kterými jsou naše produkty vyráběny, jsou individuální. Každým nákupem podporujete sociální projekty organizací Goodweave a Rugmark.

Výhody

Nepřekonatelná rozmanitost - vybírejte z více než 100 000 koberců. Nabízíme nadčasové, elegantní i moderní koberce v mnoha různých designech, provedeních a velikostech. Klade se důraz na rozmanitost produktů a výběr je obrovský. Ať už jde o jednobarevné, vzorované, výrazné nebo decentní koberce: Jsou skvělými dekoračními průmyslovými prvky, které dokáží opticky zlepšit téměř každý prostor. Přímé a liniové vzory se hodí do moderních místností, světlé koberce opticky zvětšují místnost.

Proč vybrat nás?
 • Široký výběr
 • Rozumné ceny
 • Zdarma vrácení
 • Bezpečná platba
 • Doručení až k vám domů
 • Snadné sledování objednávky
 • Certifikovaná společnost

Záruky

Zdarma vrácení do 31 dnů od zakoupení:

Pokud se vám zakoupený produkt nelíbí, můžete jej reklamovat do 31 dnů od obdržení bez udání důvodu. Více informací naleznete v našich podmínkách pro vrácení zboží. Bez ohledu na výši nákupní částky se postaráme o bezplatné vrácení zboží. Po obdržení zboží na našem skladu vám obratem vrátíme celou částku nákupu.

Vaše jistota kvality u MORGENLAND:

Naši nákupčí cestují po celém světě s cílem udržovat kvalitu a inovace na nejvyšší úrovni u předních výrobců v odvětví koberců. Pokud na našich produktech vznikne chyba, máte právo na záruku (více informací naleznete v našich obchodních podmínkách). 2letá záruka na všechny způsoby výroby našich koberců. 5letá záruka na všechny naše ručně knytané koberce.

Záruka nejnižší ceny pro váš ekonomický nákupní zážitek:

Pro většinu výrobků je Morgenland také přímým výrobcem, což nám umožňuje nabízet vám ekonomický a jedinečný výběr. Zbytek sortimentu získáváme přímo od výrobce bez prostředníka a můžeme vám nabídnout naše nepřekonatelné poměr ceny a výkonu na základě průběžného průzkumu trhu. Pokud jste viděli stejný produkt, který jste zakoupili, levněji jinde na internetu do 14 dnů po obdržení zboží, nabízíme vám produkt za stejnou cenu!

Trustami
Naše pečeť pro vaši důvěru:

Trustami sleduje dodržování bezpečnosti dat a doručení po přísné certifikaci a je tak předním kvalitním značením pro bezpečný online nákup. Při každém objednávání si můžete uzavřít pojištění kupujícího Trustami a máte tak další jistotu nezávislou na MORGENLANDu.

Péče o produkt

Pravidelné vysávání:

Pravidelně vysávejte svůj koberec, abyste odstranili prach a nečistoty. Obvykle postačuje jednou týdně, ale u silně vytížených koberců může být nutné vysávat častěji.

Okamžité odstranění skvrn:

Pro odstranění skvrn na koberci jednejte okamžitě, přičemž nadbytečnou tekutinu odebírejte savým hadříkem nebo papírem a vyhýbejte se tření; místo toho použijte speciální čisticí prostředky na koberce nebo směs vody a octa.

Ostříhání nití:

Ostříhejte delší nitě na koberci bez obav, mohou být jednoduše odstraněny stříháním podél chloupků, aniž by vznikla díra.

Profesionální čištění:

Nechejte svůj koberec alespoň jednou ročně vyčistit profesionální čisticí společností. To pomůže odstranit hluboko zasunuté nečistoty a udržet váš koberec v dobrém stavu.

Vyhněte se slunečnímu svitu:

Vyhněte se vystavování svého koberce přímému slunečnímu svitu, protože to může vést k vyblednutí. Místo toho používejte záclony nebo žaluzie k odfiltrování slunečního světla.

Vyhněte se těžkým nábytkem:

Nekladejte těžký nábytek na svůj koberec, protože to může vést k tvorbě otisků. Místo toho použijte podložky z filcu pod nábytkem k ochraně koberce.

Pelingování:

U vlněných koberců je v prvních týdnech běžná tvorba pely způsobená jemnými chloupky, které se při předení vlny dostanou mezi nitě; to však signalizuje kvalitu a s časem pely zmizí, protože se chloupky utužují.

Speciální ošetření:

Pokud váš koberec vyžaduje speciální ošetření, jako je impregnace proti skvrnám nebo impregnace, obraťte se na profesionální čisticí službu nebo obchod s koberci, abyste získali konzultace.

Potřebujete pomoc?

Jsme tu pro vás. Zeptejte se nás, pokud máte nějaké otázky.

if (window.dataLayer) { window.dataLayer.push({ event: "view_item", ecommerce: { currency: "CZK", value: 8304.8448, items: [{ item_id: 194867, item_name: "Perský koberec - Klasický - Royal - 90 x 60 cm - světle červená", affiliation: "Google Merchandise Store", coupon: "SALE10", discount: 6846.5536, index: 0, item_brand: "Morgenland Koberce", item_category: "Koberce Bidjar", price: 15151.3984, quantity: 1 }] } }); }

À propos de nous

Společnost Morgenland Koberce se vyvinula v úspěšnou německou firmu specializující se na hedvábné a vlněné koberce. Díky dynamickému internetovému obchodu jsme si získali důvěru zákazníků po celém světě.

Zobrazit více...